Напишіть нам в месенджерах

✉tovelektro@ukr.net Замовити дзвінок

Супровід проекту

Будівельний проект – це не тільки кладка цегли, проводка електромережі, монтаж покрівлі та штукатурка. Це ще і контроль кожного етапу, експертиза земельної ділянки, де ведеться будівництво, отримання дозволу на будівництво та інші юридичні операції. Управління робочою документацією, авторський нагляд, управління будівництвом дозволять Вам зменшити ризики і непотрібні фінансові витрати. Погодьтеся, краще 100 раз перевірити ще раз властивості і склад грунту, ніж витрачати потім 500.000 грн на зміцнення фундаменту і спроби зупинити усадку будинку. З іншого боку, чим більше будівельних проектів відкривається в Україні, тим більше з’являється непрофесіоналів і липових “фахівців”. Такі люди хочуть урвати свій шматочок пирога на великому будівництві, адже тут крутяться мільйони. В результаті відшаровується штукатурка, з’являються “містки холоду” в кладці та інші будівельні недоліки. Доведеться витратити ще більше грошей, щоб виправити ці помилки.

Якщо Ви не хочете ризикувати своїми фінансами і отримати будинок, зроблений на совість, звертайтеся до фахівців “Електромонтаж Плюс”.

5 причин звернутися до нас
В “Електромонтаж Плюс” Ви ​ отримаєте 5 вигод:

● Вам не доведеться витрачати час на пошук юристів, архітекторів, будівельних бригад і вирішувати питання з документацією. Ми надамо фахівців у всіх цих сферах.

● Не доведеться переживати за можливі прорахунки інженерів і архітекторів. У співробітників “Електромонтаж Плюс” за спиною досвід роботи від 5 років. Кожен з них проходить курси підвищення кваліфікації раз на рік.

● Послуги від компанії, яка працює на ринку 3 роки (з 2016). За цей час ми провели супровід проекту будівництва 1-ї секції житлового комплексу “Шевченківський квартал”, офісів компанії “Mycredit”, магазину “Рибний світ” та інших будівельних проектів.

● Ви можете замовити супровід проекту в будь-якій точці України – ми працюємо по всій країні.

● Крім супроводу проекту, Ви можете замовити послуги електромонтажу, гідроізоляції, проводки водопроводу, кладки цегли, монтажу покрівельних матеріалів і підлогових покриттів та ін.

І все це – в одній компанії.

Які послуги з супроводу проекту ми надаємо:

Співробітники “Електромонтаж Плюс” із задоволенням нададуть Вам 16 видів супроводу проекту:

● Технічний аудит земельної ділянки.

● Отримання технічних умов.

● Проект планування території.

● Проект інженерно-геологічних і геодезичних робіт на ділянці.

● Управління проектуванням.

● Отримання дозволу на будівництво.

● Організація тендера на підбір генерального підрядника.

● Управління робочою документацією.

● Госбуднадзор.

● Точки ГРО (геодезичної розбивної основи).

● Повторна експертиза ТУ.

● Авторський нагляд.

● Контроль робіт на підготовчому етапі.

● Організація і управління будівництвом.

● Будівельний контроль.

● Завершальна оцінка будівельного проекту.

Ви отримаєте можливість стежити за кожним етапом підготовчих робіт і будівництва юристи “Електромонтаж Плюс” проконсультують Вас і будуть на зв’язку 7 днів на тиждень. Економте свій час і гроші – звертайтеся в компанію “Електромонтаж Плюс”.

Ваш запит прийнято
Помилка
Отримайте розрахунок вашого проекту!


*Необов`язково для заповнення
Згода на обробку персональних даних