Напишіть нам в месенджерах

✉tovelektro@ukr.net Замовити дзвінок

Проектування

“Складіть план битви і виберіть поле битви” – так писав у своїх книгах про успіх мільярдер і нинішній президент США Дональд Трамп. І хоча він писав про бізнес, проводячи аналогію з військовими діями, цей афоризм справедливий і для будівництва. Спорудження будинку неможливо без детального проектування і вибору ділянки для його будівництва. Проект будинку складається з декількох компонентів:
● Загальне креслення будівлі із зазначенням кількості кімнат, вікон, дверей, а також відповідними габаритами кожного вікна, двері, приміщення або отвору.
● Розташування комунікаційних систем: водопостачання, електропроводка, пожежна магістраль (якщо передбачена проектом), вентиляція.
● Дизайн, який повністю задовольняє бажанням замовника і доречний в даному конкретному проекті.
● Розрахунок площі будівництва і житлової квадратури.
● План фундаменту із зазначенням матеріалів, типу конструкції, глибини залягання ґрунтових вод, типу грунту і габаритів фундаменту. Проектування – це створення креслення будівлі, підбір матеріалів та оформлення дизайну інтер’єру та екстер’єру. Всі ці послуги Ви можете замовити в одному місці – в компанії “Електромонтаж Плюс”.

Як ми створюємо архітектурні проекти: 3 етапи

Співробітники “Електромонтаж Плюс” починають проектування з оцінки території, де планується спорудження будівлі. Ґрунтознавців та геологи проводять аналіз грунту,
визначають його рухливість, розташування сусідніх об’єктів, наявність ґрунтових вод, щільність грунту та інші показники. Також вони складають карту місцевості з урахуванням рельєфу. Навіщо це потрібно? Так ми допоможемо Вам визначити:
● Який тип фундаменту – найоптимальніший для цієї місцевості і для Вашого майбутнього будинку.
● Як і де прокласти лінії комунікацій.
● Які матеріали використовувати для спорудження будинку, а від яких краще відмовитися через їх велику вагу (матеріали створюють критичний тиск на фундамент та грунт, і можуть привести до усадки будівлі). На підставі отриманої інформації архітектори вносять зміни в початковий проект, адаптують його під реалії будівельної ділянки. На цьому ж етапі вони допрацьовують просторову схему і проводять приблизне зонування.

Фахівці “Електромонтаж Плюс” створюють ескіз з 3-х частин:
● Генеральний план.
● Поверховий ескіз.
● Перспективне планування будинку. Нарешті, архітектори і дизайнери допрацьовують кожну дрібницю проекту майбутнього будинку, від санвузлів і вентиляційних блоків до типу покрівельних матеріалів і кроквяної системи будівлі. Наші юристи стежать за тим, щоб проект і будівельний процес відповідали архітектурним планам і нормам законодавства. Для цього на об’єкт час від часу приходить фахівець, що стежить за дотриманням всіх норм будівництва.
Чому “Електромонтаж Плюс”

Тому що Ви отримаєте відразу 5 вигод:
● Готову ідею, яка враховує всі інженерні “нюанси” і реалізує задуманий Вами дизайн.
● Будівельний проект дотримується всіх норм законодавства, тому Ви швидко отримаєте дозвіл від державного органу.
● Проект враховує всі Ваші побажання.
● Замовлення на проектування буде виконано точно в строк. Фахівці нашої компанії строго дотримуються дедлайнів.
● Ви зможете особисто контролювати кожен етап проектування.
Ми не обіцяємо вкрай низькі ціни за свої послуги. Ми гарантуємо сумлінне ставлення до роботи і високий професіоналізм архітекторів “Електромонтаж Плюс” (досвід – від 5-ти років). Ми вже спроектували офісні будівлі для:
● MyCredit.
● “Рибний світ”.
● Житлового багатоквартирного комплексу “Шевченківський квартал” (секція I).
Не витрачайте час на пошук юристів і архітекторів – замовляйте проектування будівель в “Електромонтаж Плюс”!

Ваш запит прийнято
Помилка
Отримайте розрахунок вашого проекту!


*Необов`язково для заповнення
Згода на обробку персональних даних